top of page
חוקר פרטי בגידות 

איך מתבצע תהליך החקירה ואיך מזהים בגידה? 

בגידה זהו דבר רגיש ביותר וכולנו לא היינו רוצים להיתקל במצב הזה, הזוגיות נראית מאושרת מבחוץ ולפעמים גם מרגישה מאושרת אך יש רגעים שבהם מגיע החשש שהבן או בת הזוג שלנו מסתירים דבר אחד או שניים, החשש מתגבר שמא הם יגנבו, פתאום מתעסקים שעות בפלאפון, מגיעים מאוחר הביתה והחשדות עולים. מצד אחד אנחנו לא רוצים להרגיש שאנחנו מגזימים ומצד שני לא יודעים אם אנחנו צודקים או לא. 

במקרה כזה שכירת שירות של חוקר פרטי המומחה לבגידות היא האופציה היחידה. 

החוקרים אצלנו מתמחים בחקירת בגידות בין היתר בשילוב אמצעים טכנולוגיים מתקדמים עם צילום ברמה גבוהה ותיעוד של כלל המסמכים. 

איך תדעו לזהות בגידה?  

אפשר לזהות את הסימנים המוקדמים בדרך כלל, התנהגות הגבר/האישה שונה מהרגיל. בין אם זה הרבה זמן בפלאפון בזמנכם ביחד.

פתאום הם מתחילים לטפח את עצמם בשונה מהרגיל, בשמים חדשים, לפתע מגיעים הרבה תירוצים שלא היו קודם כשאתם רוצים לבלות יחד, לרוב התירוצים יהיו קשורים לעבודה שלהם, שעות נספות והישארות עד מאוחר. גם חילופי מצבי רוח יכולים להעיד על בגידה, כמובן לא כל חילוף מצב רוח אך יש לשים לב לצורה קיצונית שבה הדברים נעשים. 

אנו יודעים שחשד לבגידה וגילוי בגידה הם שני דברים שונים וברור לנו שזו סיטואציה רגישה, אנו מלווים בכל התהליך ונמצאים אתכם בשלב הראיות והחל מליווי עורך דין במידת הצורך.

תקנות החוק בנוגע לחקירה פרטית בנושא בגידות -

לחוקר פרטי אמנם יש את הפריבילגיה לחקור את הדברים לעומק, לבצע מעקבים וכמו בכל סוג אחר של חקירה. אך על פי החוק חל איסור על ציתות לשיחות אך כן ישנה אפשרות לחקור אנשים המעורבים בפרשה וכן להקליטם.

ההוכחות שבאמצעותן חוקר פרטי יכול לגלות בגידה הן -

1. תיעוד הוצאות כספיות מופרזות של אחד מבני הזוג - יכול להעיד על הוצאות כלפי המאהב/ת. 

2.מעקבים פיזיים בהם החוקר יכול לתעד צילומים של אחד מבני הזוג מסתובב עם המאהב/ת. 

3. צילום שהייה במלון/כרטיס לחו״ל.

4. תיעוד שיחות עם עמיתים לעבודה/חברים שמסתובב איתם באופן קבוע - במרבית הפעמים כשיש בגידה בן הזוג עלול לחזור מאוחר מהרגיל מהעבודה, להגיד שיוצא עם חברים. לכן, חוקר פרטי יכול לוודא מול האנשים האלו האם זה נכון או לא וכמו שאמרנו כבר קודם, גם להקליט את השיחות איתם.

כמובן שלכלל הראיות שחוקר פרטי מביא עימו הוא חייב לוודא שאלו ראיות קבילות בבית משפט. חוקר פרטי טוב יידע להבחין בין ראיה קבילה ללא קבילה וכן להוכיח בגידה באמצעות מה שקביל.

תיקי גירושין נידונים בדרך כלל או בבית הדין הרבני או בבית הדין למשפחה - בית דין לענייני משפחה יחמיר יותר בדרישות לראיות ואילו בית הדין הרבני יקבל את הראיות כמו שהן כל עוד הן באמת מוכיחות בגידה.

במקרה ואתם חושדים בבגידה אל תחיו עם הספק ותהיו לצד בן זוג שאתם מרגישים לא בטוחים לידו,

אנו נעזור לכם ולווה אתכם בכל התהליך החל ממעקבים ובמקרה והגעה לבית דין בליווי עורך דין 

צרו איתנו קשר במספר 050-3002992 ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי 

חוקר פרטי בענייני כלכלה 

חקירות לענייני כלכלה לעיתים יכולות להיות מסובכות עבור מי שחושד שמסתירים ממנו נכסים/רכוש ורוצה לאתר אותו. זוהי עבודה שקשה לבצעה לבד ונדרשת התערבות של חוקר פרטי מאחר ולחוקר יש את האמצעים לאתר זאת.

אנו יכולים לתאר אנו יכולים לתאר לעצמנו את הרגשת התסכול ברגע שמישהו בורח עם רכוש/נכסים וממשיך לשקר לכם לגבי זה וכשזה מישהו קרוב במקרה של משפחה/חברים קרובים או אולי בן הזוג זה יכול לתסכל אפילו יותר ולהשאיר אתכם חסרי אונים למול הסיטואציה. 

החדשות הטובות במקרים האלו הוא שבהחלט ניתן לאתר את מה שנגנב ממכם. שימו לב שהחוקר הפרטי אליו אתם פונים הוא בעל מקצועיות בנושא הנ״ל וכן יכול לשמור על דיסקרטיות לאורך כל התהליך .

מתי נדרש לחייג לחוקר פרטי?

חוקר פרטי מסייע במקרה בו אתם צריכים לאתר רכוש נדל״ן, איתור רכבים, איתור כספים בחשבונות בנק, קופות גמל וכל דבר באמצעותו ניתן להחזיר לאדם שממנו לקחו את החוב.

לחוקר פרטי יש גישה לכלל אלו, מה שאדם פרטי לא יכול לעשות לבד. 

במשרדנו החקירות האלו מתבצעות באופן דיסקרטי ואנו פועלים בדרכים היצירתיות ביותר לגילוי והחזר החוב לאדם ממנו לקחו.

מטרתנו כמשרד היא להשיב את הרכוש/כספים וכ׳ו בזמן המהיר ביותר ועם התוצאות המקסימליות ביותר. 

חקירה כלכלית מתבצעת מול לקוחות כגון : אנשי נדל״ן, בנקים, קופות גמל, בני זוג הנמצאי בהליך גירושין ( כאשר יש חשד להסתרת רכוש מהבן זוג השני ), אנשים שנפגעו מסכסוכים כלכליים. 

מטרתה של החקירה הכלכלית היא לאתר את החוב שנגנז מבעלו ולהשיבו תוך מתן ראיות מספיקות לכך בבית המשפט.

חקירה כלכלית הינה חקירה המצריכה יכולות איתור גבוהות ושימוש במגוון אמצעים. במהלכה חוקר פרטי אחראי לאיסוף המידע והפרטים המלאים של הרכוש הנגנב ושל בעל הרכוש הגנוב. 

לחוקר גישה לרשומות ולמסמכים פרטיים אשר יכולים לעזור להחזיר את הרכוש הגנוב לבעלו. 

סוג זה של חקירות הינו סוג שכיח ביותר בין אם בין בני זוג או בין בעלי עסקים או בין משפחה וחברים. מאחר ואדם פרטי לא יכול לגשת לרשומות הללו החקירה הזו נחוצה ביותר. גם במקרה בו בעל החוב הינו איש מוכר עדיין ישנה חשיבות להשגת הראיות מול אותו אדם על מנת להרשיע אותו בבית המשפט. 

אנו במשרד החקירות אבי בן זיקרי פועלים להבאת הממצאים האלו ויודעים לאתר נכסים בין אם בארץ או בחו״ל, אנו משרד הפועל מעל ל10 שנים ובעל קשרים אשר מסייעים בעת פיצוח חקירה כזו. במהלך השנים יצרנו אלפי שיתופי פעולה אשר עוזרים לנו לפתרון חקירות כאלו ומטרתנו היא לסייע ולהשיב את הנכס הגנוב תוך יעילות מקסימלית ובשימוש האמצעים העומדים לרשותנו ועד לליווי בבית המשפט הכולל עורכי דין מטעמנו כך שלא תצטרכו לשלם לעורך דין פרטי מטעמכם בנוסף לחקירה.

bottom of page